29 September 2012

10:30  !Women Art Revolution: A Secret History  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Belgesel – Documentary
11:00  Apartment In Athens  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 2
 Appatmento Ad Atene
11:00  Home – A Russıan Family  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 DOM
11:00  Burnout  Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No 3
 Abgebrannt
12:30  Angst  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Angustia / Kısa Film – Short Film
12:30  Alba  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Fim – Short Film
12:30  Between A Piece Of Paper And Earth  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Fim – Short Film
12:30  The End Of The World  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Film – Short Film
12:30  All Hallows’ Week  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Hiljainen Viikko / Kısa Film – Short Film
12:30  House  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 بﯿﻴت / Kısa Film – Short Film
12:30  Cacaphony  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Fim – Short Film
12:30  Korriro  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Fim – Short Film
12:30  Killing The Chickens To Scare the Monkeys  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Film – Short Film
13:30  Body Complete  Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No 3
13:30  Combat Girls  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 Kriegerin
13:30  Don’t Be Afraid  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 2
 No tengas miedo
14:30  In the Shadow of a Man  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Im Schatten des Mannes
14:30  Mrs. His Name  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Belgesel – Documentary
16:00  Calm At Sea  Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No 3
 La Mer A L’aube / Das Meer Am Morgen
16:00  My Little Princess  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 2
 Ma Petite Princesse
16:00  Death For Sale  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
  Baya Al Maut / Mort A Vendre
17:00  What If Red Riding Hood Enters Forest  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Belgesel – Documentary
17:00  Playing House  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Belgesel – Documentary
19:00  Justice For Sale  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Belgesel – Documentary
19:00  Salt White  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 2
 Marilivit Tetri
19:00  Snowchild  Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No 3
19:00  By Any Means Necessary  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Vacant Spaces  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 Sitios Prestados Al Aire
19:00  Emptiness  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Vanished Into Blue  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Vanishing  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 Znikniecie
19:00  Kellerkind  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Fallen  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 Los Derribados
19:00  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Morning, Moon, Evening  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  The Blessed  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 La Santa
21:30  Ghosted  Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No 3
21:30  Egg and Stone  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 Jidan he Shitou

 

21:30  The Girl Wıth The Red Scarf  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 2

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali © 2015. Tüm hakları saklıdır.