29 Eylül 2012

10:30  Sanatta Kadın Devrimi: Gizli Bir Hikaye  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Belgesel – Documentary
11:00  Atina’da Bir Daire  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 2
 Appatmento Ad Atene
11:00  Dam – Bir Rus Ailesi  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 DOM
11:00  İçin İçin  Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No 3
 Abgebrannt
12:30  Azap  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Angustia / Kısa Film – Short Film
12:30  Alba  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Fim – Short Film
12:30  Bir Parça Kağıt Ve Toprak Arasında  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Fim – Short Film
12:30  Dünyanın Sonu  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Film – Short Film
12:30  Cadılar Bayramı Haftası  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Hiljainen Viikko / Kısa Film – Short Film
12:30  Ev  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 بﯿﻴت / Kısa Film – Short Film
12:30  Kakafoni  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Fim – Short Film
12:30  Korriro  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Fim – Short Film
12:30  Maymunları Korkutmak İçin Tavukları Öldürmek  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Kısa Film – Short Film
13:30  Gövde  Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No 3
13:30  Savaşçı  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 Kriegerin
13:30  Sakın Korkma!  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 2
 No tengas miedo
14:30  Erkeğin Gölgesinde  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Im Schatten des Mannes
14:30  Yok Anasının Soyadı  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Belgesel – Documentary
16:00  Sabah Denizi  Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No 3
 La Mer A L’aube / Das Meer Am Morgen
16:00  Prensesim  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 2
 Ma Petite Princesse
16:00  Satılık Ölüm  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
  Baya Al Maut / Mort A Vendre
17:00  Kırmızı Başlıklı Kız Ormana Girerse  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Belgesel – Documentary
17:00  Evcilik  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Belgesel – Documentary
19:00  Satılık Adalet  İstanbul Üniversitesi Mavi Salon
 Belgesel – Documentary
19:00  Tuz Beyazı  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 2
 Marilivit Tetri
19:00  Otel Namonaki  Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No 3
19:00  Adil Ya Da Değil  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Boş Durak  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 Sitios Prestados Al Aire
19:00  Boşluk  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Buhar  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Kaybolan  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 Znikniecie
19:00  Kömürlükteki Çocuk  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Çöküş  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 Los Derribados
19:00  Gassal  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Sabah, Öğle, Akşam  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
19:00  Azize  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 La Santa
21:30  Silik  Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No 3
21:30  Yumurta ve Taş  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 1
 Jidan he Shitou
21:30  Selvi Boylum Alyazmalım  Beyoğlu Sinepop Sineması Salon No 2

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali © 2015. Tüm hakları saklıdır.